فارس گرافیک

مجموعه 6 عددی موکاپ باکس آرت DVD

مجموعه موکاپ رایگان باکس آرت DVD با کیفیت فوق العاده را می توانید بصورت یکجا از فارس گرافیک دانلود کنید.در این مجموعه موکاپ 6 طرح در حالت و زاویه های مختلف موجود است که می توان در طراحی از آن ها استفاده کرد.

این مجموعه از 6 موکاپ با فرمت PSD تشکیل شده و که می توانید فایل لایه باز طرح مورد نظر را در نرم افزار فتوشاپ اجرا و به راحتی با چند کلیک تصویر خود را جایگزین کنید.

این مجموعه موکاپ یک پیشنهاد بسیار عالی برای فروشگاه ها و فروشندگان DVD و CD است که می توانند از این موکاپ ها در استوری اینستاگرام، سایت فروشگاهی، پوستر تبلیغاتی و… استفاده کنند.

⬇️ پیش نمایش موکاپ ها در انتهای پست ⬇️

موکاپ چیست؟

موکاپ (Mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده می کنند ، Mockup ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل لوگو ، کارت ویزیت ، پوستر ، قالب سایت و … استفاده می شوند .

فایل های موکاپ (Mockup) در نرم افزار فتوشاپ به صورت PSD ایجاد می شوند و  همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده می کنند .

برای مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی می کند و می خواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت می گیرد و می تواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند. و به طور کلی Mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند.

مشخصات فایل ها :

فرمت: PSD
تعداد : 6 موکاپ
رزولوشن : DPI 300
حجم فایل دانلودی : 180 MB (فایل فشرده)

پیش نمایش موکاپ ها

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

دسته بندی وبسایت