Search
Close this search box.
درباره ما

فارس گرافیک

بگیم چی بودیم

داستانِ فارس گرافیک از زبان بنیان گذار:

سلام من رضا خسروی هستم به عنوان عضوی از مجموعه فارس گرافیک و البته کسی که افتخار بنیان گذاری این مجموعه رو داشته، داستان شروع فعالیت فارس گرافیک رو براتون می نویسم:

متولد 4 تیر ماه 1377 در شهر کوچکی به نام قادرآباد واقع در 140 کیلومتری شمال شیراز به دنیا اومدم، پدرم کشاورز و مادرم خانه دار.

 

خب بریم سراغ خودم

از همون بچگی کنجکاو بودم و این از اسباب بازی هایی که میشکستم تا ببینم داخلش چیه میشد فهمید، هر کاریو شروع میکردم تمومش میکردم…

 7-8 سالم بود که پدرم یه کامپیوتر خرید و گذاشتیمش توی خونه و خب اون موقع برام مثل همین الان جذاب بود و یک ساعت نگذشته بود که شروع کردم به بازی کردن و این موضوع شدت گرفت طوری که هر روز ساعت زیادی رو پشت سیستم برای بازی کردن و کار کردن با قسمتای مختلف کامپیوتر میگذروند.

با معرفی دوستانم با فضای وبلاگ و تولید محتوا آشنا شدم، هر روز با قالب وبلاگم ور میرفتم تا قشنگ ترِش کنم، همینطور که داشتم میگشتم، چشمم به گیف (عکس متحرک خورد) با خودم گفتم چقدر قشنگه، منم میخوام یکی از اینها داشته باشم، رفتم و پرس و جو کردم یه تیم بودند که بنر گیف طراحی میکردند.

خب منم میخواستم… صحبت کردم گفتند هزینه هر بنر گیف( اون موقع) 15 هزار تومنه!

نداشتم، خب نه که نداشتم اون مبلغو ، میتونستم جور کنم اما باید از بابام میگرفتم و میرفتم بانک کارت به کارت میکردم، خب اون موقع من حساب بانکی هم نداشتم.

توی گوگل سرچ کردم به نتیجه رسیدم که باید فتوشاپ رو نصب کنم. 

نصبش کردم و همه‌ی زیبایی زندگی من از اینجا شروع شد.

درباره ما

متخصص کوچه و خانواده شدم 😁

همینطوری گذشت که آشنا ها برای درست کردن مشکلات نرم افزار سیستمتشون منو معرفی میکردن و منم سیس عقاب میگرفتم و میرفتم درستش میکردم، مفتی!

وارد اینترنت شدم

خب 13-14 سالم بود به پیشنهاد یکی از دوستای نزدیکم وارد چت روم ها شدم، خب اونجا فضای تعاملی داشت، تایپم به شدت ضعیف بود که حدود 3-4 ماه مرتب تمرین کردم و تایپ دو دسته رو فول شدم. توی گشت و گذر های اینترنت متوجه وبلاگ شدم، وبلاگ های متعددی رو زدم و شروع کردم به محتوا نویسی و خب اون موقع فضای تعاملی که داشت بازخورد و نظراتی که مینوشتن برام خیلی لذت بخش بود.

فارس گرافیک از کجا اومد:

گرافیک اینجا شروع شد:

از همون 15 سالگی دست و پا شکسته طراحی میکردم، وبلاگ میساختم،محتوا میساختم، هر روز تمرین میکردم، سنم رفت بالا تر 17 سالم که شد به واسطه تمرین و کنجکاوی هام به دانش طراحی سایت آشنا شدم و بدون هیچ وابستگی به تیم و گروهی، توی یه عصر قشنگ، 6 بهمن ماه 1394 پس از بررسی 4-5 صفحه آ چهار پر از اسم های مختلف بالاخره فارس گرافیک انتخاب شد و سایت رو راه اندازی کردم.

درباره ما

اولین کاری که کردم، اون بنری که آرزوی طراحیشو داشتم گذاشتم که بقیه استفاده کنند

هر روز ابزار و فایل های آماده و آموزش برای کاربرای سایت بارگزاری میکردم، به مرور زمان فعالیت گسترش پیدا کردم و تیم سازی کردیم و که روز به روز به متخصص های مجموعه اضافه شد، و الان سالها از اون روز تاسیس میگذره، در دسته های مختلف ورود کردیم ، افراد زیادی به ما اعتماد کردند و موفقیت های بسیاری رو جشن گرفتیم و همچنان استواریم از همکاران عزیزم که شاهد زحمت های فراوونشون هستم صمیمانه تشکر میکنم.

پنل فروشگاهی طراحان

سیستم پنل فروشندگی حرفه ای و کارآمد،با امکانات ویژه در کنار تجربه موفق ما در کسب رضایت مشتریان این امکان را به طراحان گرافیک فعال میدهد که بتوانند به راحتی با فروش محصولات گرافیکی از جمله (طرح های لایه باز، پکیج های آموزشی، پروژه های آماده، ابزار و نرم افزار های گرافیکی) کسب درآمد کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده امکانات پنل فروشندگان به صفحه ثبت فروشگاه آنلاین مراجعه کنید.

وبسایت شیکالو با مدیریت واحد تیم فارس گرافیک در خدمات خود را در حوزه ارائه محصولات مورد نیاز در زمینه تولید محتوا از جمله فروش انواع رینگ لایت،پرده کروماکی،میکروفون و … ارائه می دهد

تیم فارس گرافیک

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت