Search
Close this search box.
پس زمینه

مجموعه فوق العاده خاص پس زمینه های رسمی تلگرام در طرح و رنگبندی های مختلف، این مجموعه از 30 تصویر با کیفیت بالا با فرمت JPG تشکیل شده که می توانید تمامی این تصاویر را به صورت یکجا از فارس گرافیک دانلود کنید.

از این تصاویر می توانید در زمینه های گفتگو نرم افزار هایی مثل تلگرام، واتس اپ و… استفاده کنید.

فرمت JPG/JPEG چیست؟

مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام

نام JPEG از حروف اول عبارت Joint Photographic Experts Group گرفته شده است که نام گروهی می باشد که این استاندارد را برای تصاویر تعریف کردند. JPG (یا JPEG) یکی از پسوندهای رایج فرمت فایل­ می‌­باشد که برای تصاویر و فایل‌­های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌­گیرد. این فرمت توسط گروه کارشناسان عکاسی (JPEG) ایجاد شد و از الگوریتم فشرده‌سازی استفاده می‌­کند که حجم یک تصویر را کاهش ­دهد بدون آنکه کیفیت تصویر را تضعیف کند. بنابراین تصاویر اینترنتی نیز با فرمت JPG آپلود می‌­شوند.

در فایل دانلودی پوشه ای با نام Pattern موجود است در این پوشه 30 عدد پترن پس زمینه با فرمت (SVG) و 30 عدد گرادینت (JPG) وجود دارد می توانید پس زمینه دلخواه خود را با ترکیب آن ها طراحی کنید.

نمونه Pattern

🎨 آموزش تغییر رنگ پس زمینه ها در پیکس آرت

مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام
مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام

1-بعد از بازکردن تصویر در نرم افزار پیکس آرت همانند تصویر به منو Tools > Adjust > Hue رفته و رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنیم و بعد روی گزینه ✔️ کلیک می کنیم تا تغییرات اعمال شود.

🎨 آموزش تغییر رنگ پس زمینه ها در فتوشاپ

مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام
مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام

1-بعد از بازکردن تصویر در نرم افزار فتوشاپ به منو Image > Adjustments > Hue/Saturation رفته و یا با کلید میانبر Ctrl+U پنجره Hue/Saturation را باز می کنیم.

مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام

2-در پنجره باز شده می توانیم رنگ ها را تغییر دهیم، اگر قصد داشته باشیم کل رنگ تصویر را تغییر دهیم گزینه Master را انتخاب می کنیم اما اگر قصد تغییر یک نوع رنگ را داشته باشیم می توانیم همانند تصویر بالا (Yellow) اسم نوع رنگ مورد نظر را انتخاب کنیم.

مجموعه 30 عددی پس زمینه های تلگرام

3-بعد از انتخاب نام رنگ مورد نظر از لیست برای تغییر رنگ با Hue محدوده رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنیم و بعد روی گزینه OK کلیک می کنیم تا تغییرات اعمال شود.

حالا نتیجه را مشاهده می کنید، فقط رنگ زرد که انتخاب کرده ایم تغییر پیدا کرده است و این کار را می توانید برای تغییر جداگانه هر رنگ مجدد انجام دهید.

مشخصات فایل ها :

  • فرمت : JPG – SVG
  • ابعاد : 3467x2259 PX
  • رزولوشن تصاویر : 300 DPI
  • تعداد : 30 تصویر+ 30 پترن + 30 گرادینت
  • حجم فایل دانلودی : 45 MB

پیش نمایش تصاویر

برای دیدن اندازه اصلی روی تصاویر کلیک کنید

3/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت