فارس گرافیک

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

مجموعه فوق العاده خاص پس زمینه های فانتزی در طرح و رنگبندی های مختلف، که به راحتی می توانید در نرم افزار های طراحی کامپیوتری و موبایلی مثل اینشات و فتوشاپ اقدام به تولید محتوا کنید.

مجموعه از 11 تصویر با کیفیت بالا با فرمت JPG تشکیل شده که میتوانید تمامی این تصاویر را به صورت یکجا از فارس گرافیک دانلود کنید. از این تصاویر می توانید در زمینه های مختلف مثل تولید محتوای بلاگری، اینستاگرام، زمینه پاسخ استوری و چالش های اینستاگرامی، تدوین ویدئویی، آموزش و تدریس آنلاین و آفلاین و … استفاده کنید.

⬇️ پیش نمایش تصاویر در انتهای پست ⬇️

فرمت JPG/JPEG چیست؟

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

نام JPEG از حروف اول عبارت Joint Photographic Experts Group گرفته شده است که نام گروهی می باشد که این استاندارد را برای تصاویر تعریف کردند. JPG (یا JPEG) یکی از پسوندهای رایج فرمت فایل­ می‌­باشد که برای تصاویر و فایل‌­های اینترنتی مورد استفاده قرار می‌­گیرد. این فرمت توسط گروه کارشناسان عکاسی (JPEG) ایجاد شد و از الگوریتم فشرده‌سازی استفاده می‌­کند که حجم یک تصویر را کاهش ­دهد بدون آنکه کیفیت تصویر را تضعیف کند. بنابراین تصاویر اینترنتی نیز با فرمت JPG آپلود می‌­شوند.

🎨 آموزش تغییر رنگ پس زمینه در پیکس آرت

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی
مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

1-بعد از بازکردن تصویر در نرم افزار پیکس آرت همانند تصویر به منو Tools > Adjust > Hue رفته و رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنیم و بعد روی گزینه ✔️ کلیک می کنیم تا تغییرات اعمال شود.

🎨 آموزش تغییر رنگ پس زمینه در فتوشاپ

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی
مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

1-بعد از بازکردن تصویر در نرم افزار فتوشاپ به منو Image > Adjustments > Hue/Saturation رفته و یا با کلید میانبر Ctrl+U پنجره Hue/Saturation را باز می کنیم.

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

2-در پنجره باز شده می توانیم رنگ ها را تغییر دهیم، اگر قصد داشته باشیم کل رنگ تصویر را تغییر دهیم گزینه Master را انتخاب می کنیم اما اگر قصد تغییر یک نوع رنگ را داشته باشیم می توانیم همانند تصویر بالا (Yellow) اسم نوع رنگ مورد نظر را انتخاب کنیم.

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

3-بعد از انتخاب نام رنگ مورد نظر از لیست برای تغییر رنگ با Hue محدوده رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنیم و بعد روی گزینه OK کلیک می کنیم تا تغییرات اعمال شود.

حالا نتیجه را مشاهده می کنید، فقط رنگ زرد که انتخاب کرده ایم تغییر پیدا کرده است و این کار را می توانید برای تغییر جداگانه هر رنگ مجدد انجام دهید.

مشخصات فایل ها :

فرمت: JPG
تعداد : 11 تصویر
ابعاد : ۸۸۵۸x۵۹۰۶ PX
حجم فایل دانلودی : 46.2 MB

پیش نمایش تصاویر

مجموعه 11 پس زمینه رایگان فانتزی

نظر شما در مورد این پست؟

از 1 تا 5 امتیاز بدین.

میانگین نظرات: 4.6 / 5. تعداد رای: 5

اولین نفری باشید که به این پست رای میدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

دسته بندی وبسایت