Search
Close this search box.
وکتور اماکن تهران
وکتور اماکن تهران

مجموعه طرح لایه باز وکتور نقاشی اماکن باستانی و تاریخی تهران، بناهای تاریخی و گردشگری استان تهران ویژه طراحی های باستانی و گردشگری می باشد، این وکتور زیبا از طرح های متعدد و گوناگون مکان های معروف و توریستی استان تهران که امروزه در طراحی های گردشگری و توریستی کاربردی می باشد تشکیل می گردد، کاربران با استفاده از این وکتور زیبا، می توانند زمان طراحی های خود را کاهش دهید.

این  وکتور از طرح هایی چون میدان آزادی، امامزاده شاه عبدالعظیم، برج میلاد و… که بناهای تاریخی و مشهور تهران می باشد تشکیل گردیده است.

وکتور چیست؟

وکتور از رایج‌ترین فرمت‌های تصویری برداری محسوب می شود. در وکتور تصویر در قالب مجموعه‌ای از مشخصات هندسی مانند نقاط، خطوط، منحنی‌ها، دایره‌ها و چند ضلعی‌ها ذخیره می‌شود. تصاویر در فایل وکتور از خطوط و منحنی‌هایی به نام بردار تشکیل شده‌اند که در آن اطلاعات راجع به رنگ و سایز به صورت ریاضی تعریف می‌شوند .

با این که این گونه فایل‌ها حجم کمی دارند، ولی می‌توان به مقدار بی‌نهایت اندازه‌ی این تصاویر را بدون از دست دادن کیفیت تغییر داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و می‌توان آن‌ها را بزرگ و کوچک کرد و در هر رزولوشن بدون از دست دادن جزئیات و وضوح آن تصویر را چاپ کرد. فایل لایه باز وکتور فرمت خروجی برخی از نرم افزار‌های گرافیکی مثل Adobe illustrator و… است.

این وکتور زیبا در فرمت AI می باشد

 پروژه در محیط نرم افزار

وکتور بناهای باستانی و تاریخی تهران

دیگر وکتور های وبسایت فارس گرافیک

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت