Search
Close this search box.
اسکویید گیم
اسکویید گیم

سریال اسکویید گیم محصول سال 2021 کشور کره است که به دلیل داستان جذاب و جدید و خشونت خاص آن با واکنش فروانی از سمت کاربران مختلف در سطح جهان روبه رو شد.

این سریال داستان زندگی افرادی هست که مشکلات بسیار بزرگی دارند و همیشه در تلاشند تا بتوانند همه چیز را جبران کنند و برای حل مشکلاتشان وارد مسابقه مرموزی می شوند که یک جایزه بسیار بزرگ خواهد داشت. یکی از مسابقات این سریال جدا کردن تصویر موجود در شیرینی با استفاده از یک سوزن است،در صورت شکسته شدن شیرینی در عملیات جداسازی لوگو ، منجر به مرگ شرکت کننده می شود.

ما موکاپ / پیش نمایش این مسابقه جذاب رو برای شما آماده کردیم که میتوانید با چند کلیک به سادگی در نرم افزار فتوشاپ لوگو / متن و تصویر را جایگزین کرده و خروجی بگیرید.

آموزش کوتاه :

  1. برای تغییر تصویر داخل شیرینی ، بر روی لایه ” مکان طرح شما ” دابل کلید نمایید.
  2. در پنجره باز شده تصویر مورد نظر را قرار دهید.
  3. سپس کلید های ترکیبی ” Ctrl + S ” را فشار دهید.

پیش نمایش موکاپ سریال اسکویید گیم طرح دوم

پیش نمایش شیرینی سریال اسکویید گیم

موکاپ و کاربرد آن:

فایل های موکاپ به انگلیسی (‌Mockup)، فایل هایی با فرمت psd هستند که جهت ارائه پیش نمایش طراحی هایی مثل لوگو،کارت ویزیت،پوستر،قالب سایت،‌پوشاک،و… مورد استفاده قرار میگیرد. و بطور کلی اشخاص و شرکت ها از فایل های موکاپ برای ارائه زیبا تر نمونه کار و در نهایت جذب مخاطب / مشتری استفاده میکنند.

فایل های موکاپ به گونه ای طراحی شده اند که با چند کلیک ساده در نرم افزار فتوشاپ به راحتی می توانید طرح خود را با همان افکت، زاویه دید و استایل به نمایش بگذارید. شرکت های تولیدی نیز با استفاده از فایل های موکاپ می توانند محصول خود را بدون صرف هزینه تولید و عکاسی، در معرض دید مخاطبین خود قرار دهند.
برخی فایل های موکاپ امکان تغییراتی از جمله میزان روشنایی، رنگبندی و … را به مخاطب می دهند.شما در فارس گرافیک به صد ها فایل موکاپ در دسته بندی های بسییار متنوع دسترسی دارید.

مشاهده طرح اول موکاپ شیرینی سریال اسکویید گیم

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت