وکتور پس زمینه تولد با بادکنک های طلایی (1)
وکتور پس زمینه تولد با بادکنک های طلایی

درود بر شما کاربران ارجمند تارنما فارس گرافیک،  فایل وکتور ” پس زمینه تولد با بادکنک های طلایی ” زیبا و کاربردی را برای شما آماده نموده ایم.

قابل ویرایش در Illustrator

این وکتور زیبا و جذاب ویژه طراحی های مناسبتی همچون تبریک و اعلام جشن تولد می باشد، که شما طراحان ارجمند می توانید در طراحی های خود از این وکتور زیبا بهره مند شوید.

وکتور چیست؟

تصاویر «برداری» یا «Vector» معمولا توسط طراحان گرافیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این که این گونه فایل‌ها حجم کمی دارند، ولی می‌توان به مقدار بینهایت اندازه‌ی این تصاویر را تغییر داد. این نوع تصاویر برای طراحی، به ویژه طراحی لوگو و آیکون عالی هستند. «Adobe Illustrator» یکی از نرم‌افزارهای گرافیکی برتر است که فایل‌های بومی آن که پسوند «AI» دارند، یک استاندارد در بین این صنعت به حساب می‌آیند.

تفاوت تصاویر وکتور با تصاویر پیکسلی:

زوم بر روی این گونه فایل ها بدون افت کیفیت یا باصطلاحی بدون رنجه شدن تصویر و همچنین بزرگ کردن فایل بدون افت کیفیت قابلیت تغییر در این گونه فایل ها با این فرمت ، یعنی اینکه شما میتوانید مثلا فایلی با فرمت EPS را در داخل برنامه کورل وارد کرده و آن را تیکه تیکه کنید و تغییراتی از نظر ظاهر به آنها بدهید و شکل و یا …. جدیدی ایجاد نمایید. فایل های وکتور به تصاویر raster شده نیز تبدیل میگردند ، که گاها Bitmap نیز نامیده می شوند.

توضیحات:

  • کاملا لایه باز
  • امکان هرگونه ویرایش

پیش نمایش

وکتور پس زمینه تولد با بادکنک های طلایی

مشاهده دیگر وکتورهای وبسایت فارس گرافیک

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت