اپلیکیشن Avatoon
اپلیکیشن Avatoon

درود بر شما کاربران گرامی فارس گرافیک، اپلیکیشن ” Avatoon ” را که جذاب است را با امکانات شگفت انگیز در اختیار شما ارجمندان قرار دادیم.

یک اپلیکیشن ساخت آواتار و استیکر های کارتونی می باشد که توسط IdeaLabs توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. شبکه های اجتماعی فرصتی برای برجسته شدن و یک کسب درآمد موفق می باشند. ما برای رسیدن به طرفداران زیاد در سوشال مدیا نیاز به تفاوت ها داریم! تفاوت هایی که شما را از دیگر کاربران متمایز سازد. همه ما هنگامی که قصد ورود به یک اکانت و مشاهده مطالب آن را داریم ابتدا تصویر پروفایل اش را مشاهده می کنیم. داشتن یک عکس پروفایل زیبا کاربران را به ورود به پیج تان ترغیب می کند. با این وجود می توانید از روش های مختلف عکس هایی جذاب را روی پروفایل تان قرار دهید. یکی از بهترین راه های داشتن یک عکس پروفایل زیبا که در چند وقت گذشته نیز در بین کاربران بسیار رایج شده است استفاده از آواتار های کارتونی می باشد. بر خلاف آن چه که تصور می کنید ساخت این آواتار ها کار پیچیده ای نبوده و در مدت زمانی بسیار کوتاه قادر به ایجاد آواتار های شخصی خود هستید.

اپلیکیشن Avatoon یک گزینه مناسب برای ساخت آواتار های کارتونی است، که امکانات گوناگونی را در اختیار تان قرار می دهد. اولین نکته ای که پس از نصب توجه شما را به خود جلب می کند مجموعه گزینه های شخصی سازی آواتار ها می باشد. بیش از 500 گزینه متنوع و گوناگون در محیط برنامه دیده می شود که توسط آن ها می توانید مدل مو ها ،رنگ مو ها، بینی، دهان و یا هر چیز دیگری را به آسانی تغییر دهید. سیستم هوشمند تشخیص چهره حرفه ای به وسیله دوربین کمک می کند که آواتار ها با کیفیت بسیار فوق العاده ای تولید شده و بیشترین شباهت را با چهره تان داشته باشند. علاوه بر این چندین تصویر زمینه در دل این استارت اپ تعبیه شده است که با استفاده آن ها می توانید شخصی سازی را تا سطوح بسیار حرفه ای افزایش دهید.

برخی از امکانات اپلیکیشن Avatoon

  • سیستم تشخیص چهره هوشمند برای ایجاد آواتار ها با بیشترین شباهت به شما
  • مجموعه ای از ابزار ویرایش قدرتمند برای ایجاد تغییرات در آواتار های تان
  • بیش از 500 گزینه گوناگون برای شخصی سازی آواتار ها
  • استفاده از تصاویر موجود در گالری و یا تصاویر آماده موجود در برنامه به عنوان تصویر زمینه
  • ایجاد تغییرات در رنگ های آواتار

محیط اپلیکیشن

مشاهده دیگر اپلیکیشن های وبسایت فارس گرافیک

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت