Search
Close this search box.
آموزش نصب فونت به اپلیکیشن PicsArt
آموزش نصب فونت به اپلیکیشن PicsArt

امروزه بسیاری از افراد ویرایش تصاویر خود را با اپلیکیشن هایی چون PicsArt انجام می دهند. برای یادگیری نصب فونت در اپلیکیشن PicsArt با ما در وبسایت فارس گرافیک همراه باشید.

اپلیکیشن PicsArt امروزه بسیار محبوب و کاربردی می باشد که بیش از 500 میلیون بار از پلی استور دانلود شده است، بسیاری از کاربران برای ساخت عکس نوشته و طراحی های حرفه ای با مضمون هایی از جمله تبلیغاتی، پست اینستاگرامی و … از اپلیکیشن PicsArt استفاده می نمایند، از این رو کمپانی توسعه دهنده اپلیکیشن PicsArt این امکان را برای کاربران این اپلیکیشن به وجود آورده است تا بتوانند با فونت دلخواه خود بر روی تصاویر خود متن مورد نظر را بنویسند.

آشنایی با اپلیکیشن PicsArt:

کامل ترین، بهترین، قدرتمندترین و پرطرفدارترین اپلکییشن ویرایش تصویر (Photo Editor) برای اندروید می باشد که با دانلود بیش از 500 میلیون دانلود محبوب ترین فوتو ادیتور موجود در گوگل پلی به شمار می رود و با نصب ان برروی اسمارت فون خود می توانید یک استودیوی عکس فوق العاده را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید و با استفاده از ابزارهای بی نظیری که در اختیار شما قرار می دهد تجربه ی کار با بهترین و کامل ترین برنامه فتو ادیتور را داشته باشید.

اپلیکیشن فوق تمام ابزارهایی که برای ویرایش تصویر احتیاج دارید را در اختیار قرار می دهد و می توان ان را قدرتمندترین نرم افزار ویرایش عکس برای اندروید نام برد! شما این امکان را در اختیار دارید تا از میان ده ها افکت فوق العاده در دسته بندی های منحصر به فرد به صورت دلخواه برروی عکس های تان اعمال کنید و رنگ و رویی تازه را به عکس هایتان ببخشید! مطمئنا برای شما نیز پیش خواهد آمد که نیاز به ابزارهایی داشته باشید که با آن بتوانید کارهایی مثل برش عکس، برگرداندن لبه های عکس، قرار دادن افکت های زیبا برروی عکس، کم و زیاد کردن روشنایی و کنتراست و … عکس ها، تغییر سایز عکس ها، اضافه کردن متن های خاص به عکس ها، اضافه کردن استیکرهای ویژه به عکس ها، قرار دادن فریم و قاب برای عکس ها، تبدیل عکس ها با یکدیگر و ساخت کلاژ عکس ها و .. را انجام دهید.

تماشای آنلاین آموزش نصب فونت به اپلیکیشن PicsArt

دانلود اپلیکیشن PicsArt

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت