اپلیکیشن PREQUEL App
اپلیکیشن PREQUEL App

درود بر شما کاربران گرامی فارس گرافیک، اپلیکیشن ” PREQUEL App ” را که جذاب است را با امکانات شگفت انگیز در اختیار شما ارجمندان قرار دادیم.

PREQUEL: Effects, Filters & Editing عنوان یک اپلیکیشن ویرایش و افکت گذاری تصاویر و فایل های ویدئویی می باشد که توسط شرکت Prequel Inc توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. محتوای جذاب جزو مهم ترین فاکتور هایی است که کاربران شبکه های اجتماعی به دنبال آن می باشند. تصاویر و یا فایل های ویدئویی زیبا کمک می کند در مدت زمان بسیار کوتاه تری رشد کرده و همه نظرات را به خود جلب کنید. تصاویر و یا کلیپ ها به خودی خود زیبا هستند؛ اما گاها افزودن یک افکت و یا یک ویرایش جزئی کمک می کند جذابیت شان دو چندان شود. در چند سال گذشته ما اگر قصد ایجاد تغییرات در یک تصویر و یا فیلم را داشتیم نیاز بود که در ابتدا دانش تخصصی خود را تقویت می کردیم، اما هم اکنون با دسترسی داشتن به اسمارت فون های اندرویدی به هیچ گونه دانش تخصصی نیاز نبوده و هر کسی با تکیه برسطح خلاقیت خود قادر به ایجاد تغییرات در فایل های چند رسانه ای می باشد.

نرم افزار PREQUEL: Effects, Filters & Editing یک گزینه مناسب برای ایجاد تغییرات فوق العاده زیبا در انواع فایل های ویدئویی و تصاویر به شمار می رود. اگر بخواهیم شما را با امکانات و ویژگی های موجود در این استارت اپ آشنا کنیم؛ باید گفت که پس از نصب با حرفه ای ترین ابزار برای افزودن فیلتر به تصاویر و کلیپ ها رو به رو می شوید. طیف عظیم فیلتر ها و افکت های موجود اجازه خواهند داد تمامی خلاقیت خود را به کار برده و یک خروجی بی نقص را دریافت کنید. از دیگر امکانات موجود ابزار تدوین ویدئو می باشد؛ که علاقه مندان به تولید محتوای ویدئو می توانند نهایت بهره را از این ابزار ببرند. پس از اعمال فیلتر ها روی تصاویر، یک متن زیبا نوشته و آن را با فونت دلخواه تان روی ویدئو قرار دهید زیبایی عکس ها و یا ویدئو ها را به نهایت خود برسانید. رابط کاربری بسیار ساده طراحی شده و به سادگی قادر به رفع نیاز های خود خواهید بود.

برخی از امکانات اپلیکیشن PREQUEL

  • ویرایش تصاویر و فایل های ویدئویی بدون هیچ گونه محدودیتی
  • دسترسی به مجموعه ای بی پایان از انواع فیلتر ها و افکت ها
  • ایجاد تغییرات در فیلتر های آماده برای افزایش شخصی سازی هر چه بیشتر
  • مجموعه ای از ابزار خاص تدوین برای دریافت یک خروجی بی نقص
  • اعمال فیلتر ها روی تصاویر و یا کلیپ ها به صورت real time
  • افزودن متن ها با فونت های مختلف به تصاویر و یا کلیپ های تان
  • در نظر گرفتن طیف عظیم امکانات در این برنامه ویرایش عکس اندروید

محیط اپلیکیشن

مشاهده دیگر اپلیکیشن های وبسایت فارس گرافیک

لطفا به این محتوا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت