Search
Close this search box.
موکاپ مجله و کتاب
موکاپ مجله و کتاب

درود بر شما بازدید کنندگان ارجمند سایت فارس گرافیک ، فایل های لایه باز  ” موکاپ مجله و کتاب ” را برای شما عزیزان آماده کردیم تا استفاده نمایید.

موکاپ (Mockup) چیست؟

موکاپ (Mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده میکنند ، Mockup ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل لوگو ، کارت ویزیت ، پوستر ، قالب سایت و … استفاده میشود .

فایل های موکاپ (Mockup) در نرم افزار فتوشاپ به صورت PSD ایجاد میشود و  همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند .

فرض مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی میکند و میخواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت می گیرد و می تواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند.
به طور کلی Mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند.

موکاپ مجله و کتاب مناسب طراحانی می باشد که در زمینه صفحه آرایی و طراحی بروشور فعالیت دارند، موکاپ با کیفیت و زیبا، نقش به سزایی در جلب نظر کارفرما دارد، موکاپ خوش نقش موجب زیباتر به نظر رسیدن طرح شما می شود، از همین رو موکاپ خوش نقش و جذابی را برای شما طراحان گرانقدر آماده نموده ایم.

مشخصات:

  • RGB
  • فرمت: PSD
  • حجم: 56 MB
  • رزولوشن: ۷۲ DPI

پیش نمایش

موکاپ مجله و کتاب

مشاهده دیگر محصولات وبسایت فارس گرافیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت