Search
Close this search box.
نرم افزار Adobe Camera Raw
نرم افزار Adobe Camera Raw

درود بر شما کاربران ارجمند سایت فارس گرافیک ، نرم افزار ” Adobe Camera Raw ” آپدیت آخر را برای شما عزیزان آماده نموده ایم.

قابل نصب در تمامی نسخه های ویندوز

Adobe Camera Raw

قدرتمندترین پلاگین پردازش فرمت های RAW در نرم افزار Photoshop است. با نصب پلاگین Adobe Camera RAW ، شما امکاناتی همچون : دسترسی ، ویرایش و پردازش تصاویری با فرمت RAW که توسط دوربین های دیجیتالی ثبت می شوند را در اختیار خواهید داشت.

با دسترسی به تصاویر خام که توسط دوربین های دیجیتال تهیه می شوند ، شما می توانید به نتایج بسیار هنری تر و طبیعی تری در زمینه ویرایش و کار با تصاویر نهایی دست پیدا کنید. Photoshop Camera Raw زمانی که برای نخستین بار در فوریه سال 2003 عرضه شد ، به قدرتمندترین و حرفه ای ترین ابزار کار با تصاویر خام برای عکاسان تبدیل شد. هم اکنون ابزار قدرتمند Lightroom دارای ابزاری بسیار قدرتمند بر مبنای Adobe Camera Raw جهت کار با تصاویر خام یا RAW است.

همواره شما می توانید ادوبی فتوشاپ سیستم خود را با نصب پلاگین های مختلف ، به روز و حرفه ای تر کنید. یکی از این پلاگین های قدرتمند Camera Raw است. به کمک این پلاگین شما امکان باز کردن و ویرایش فرمت های RAW نظیر DNG را در محیط فتوشاپ در اختیار خواهید داشت. با توجه به فرمت این گونه تصاویر ، کاربران می توانید اقدام به تبدیل فرمت های آن کنند تا بدین وسیله از تصاویر دلخواه خود ، در سایر پلتفرم ها و اپلیکیشن ها استفاده کنند. به طور کلی Adobe Camera Raw عکاسان را قادر می سازد تصاویر خام خود را با بالاترین جزئیات نیز در اختیار بگیرند و از تمامی معیارهای آن در طرح های خود بهره بگیرند.

امکانات نرم افزار:

  • قابلیت استفاده بر روی Adobe CC (نسخه های قبل پشتیبانی نمیشوند)
  • امکان کار با فرمت های مختلف تصاویر خام
  • پشتیبانی از تصاویر خام تهیه شده با انواع دوربین های دیجیتالی

دوربین های که نرم افزار پشتیبانی می نمایید:
Cannon, Kodak, Olympus, Konica Minolta, Samsung, Ricoh, Leaf, Contax, Hasselblad, Panasonic, Sony, Sigma, Casio, Leica, Nikon, Fujifilm, Pentax یا Mamiya

مشخصات نرم افزار:

  • حجم : 435 MB
  • نسخه: ویندوز

محیط نرم افزار

نرم افزار Adobe Camera Raw

مشاهده دیگر نرم افزار های وبسایت فارس گرافیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت