Search
Close this search box.
موکاپ برگه A4
موکاپ برگه A4

درود بر شما کاربران و بازدید کنندگان ارجمند سایت فارس گرافیک ، فایل لایه باز  “موکاپ برگه A4 ” خاص را با تنوع بسیار برای شما عزیزان آماده کردیم تا استفاده نمایید.

موکاپ (Mockup) چیست؟

موکاپ (Mockup) اصطلاحی است که طراحان وب و گرافیک برای فایل پیش نمایش استفاده میکنند ، Mockup ها فایل های آماده گرافیکی هستند که در موضوعات مختلفی مثل لوگو ،تصاویر ، کارت ویزیت ، پوستر ، قالب سایت و … استفاده میشود .

فایل های موکاپ (Mockup) در نرم افزار فتوشاپ به صورت PSD ایجاد میشود و  همان طور که گفته شد طراحان از موکاپ ها به عنوان یک پیش نمایش برای آثار خود استفاده میکنند .
فرض مثال طراح گرافیکی اثری مانند لوگو طراحی میکند و میخواهد نتیجه اثر خود به صورت یک طرح چاپ شده بر روی کاغذ مشاهده کند ، بهترین راه استفاده از یک موکاپ برای نمایش نتیجه نهایی است که به بهترین شکل صورت می گیرد و می تواند نتیجه را به مشتری نشان دهد تا رضایت مشتری جلب کند.
به طور کلی Mockup این امکان را به طراح میدهد تا بتواند بهتر بر روی جزئیات طرح از جمله انتخاب رنگ ، سایز ، سبک نمایش و … تصمیم گیری کند.

نکته:

این مجموعه موکاپ، از 3 موکاپ جذاب و دیدنی تشکیل گردیده است که خواهید توانست برای اینستاگرام و تلگرام خود از این موکاپ ها استفاده نمایید.

مشخصات:

  • RGB
  • فرمت: PSD
  • حجم: 11/2 MB
  • رزولوشن: ۷۲ DPI

پیش نمایش

موکاپ برگه A4

مشاهده دیگر موکاپ های وبسایت فارس گرافیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت