فارس گرافیک

معرفی برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون
معرفی برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون

درود بر شما کاربران گرامی و ارجمند فارس گرافیک، با معرفی ” برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون ” که زیبا و جذاب است را در خدمت شما ارجمندان هستیم تا بهره مند گردید.

توسط برنامه های آنفالویاب اینستاگرام می توان به صورت ویژه به مدیریت حساب کاربری خود پرداخت، در ادامه این مطلب شما را با یکی از بهترین اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام برای ios آشنا می کنیم.

تحلیل و بررسی عملکرد حساب کاربری اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص این کار امکان پذیر است. توسط این سری اپلیکیشن ها کاربران قادر به چک کردن تعداد آنفالوهای خود خواهند بود، از بلاک شدن توسط افراد دیگر با خبر شوند و مدیریت بیشتری روی اکانت خود داشته باشند.

با توجه به وجود تنوع بالای اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام برای ios، انتخاب بهترین مورد از میان آن ها برای کاربر دشوار خواهد بود. به همین دلیل تصمیم داریم شما را با یکی از محبوب ترین آن ها آشنا کنیم.

Reports+ for Instagram

در اپلیکیشن  Reports+ for Instagram که به شکل رایگان در اپ استور قرار دارد، با امتیاز 3.8 در لیست اپلیکیشن های پُر دانلود قرار دارد، امکاناتی از قبیل: مشاهده بلاک لیست، آنفالوها و تحلیل و بررسی دقیق حساب کاربری ارائه می شود.

این اپلیکیشن با نمایش نمودار و اعلان، کاربر را از تغییرات صورت گرفته در اکانت با خبر می کند. امکان افزودن چندین حساب کاربری هم در این اپلیکیشن وجود دارد.

محیط اپلیکیشن

معرفی برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون

مشاهده دیگر مباحث مرتبط با اینستاگرام وبسایت فارس گرافیک

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

دسته بندی وبسایت