فارس گرافیک

معرفی برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون
معرفی برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون

درود بر شما کاربران گرامی و ارجمند فارس گرافیک، با معرفی ” برترین آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون ” که زیبا و جذاب است را در خدمت شما ارجمندان هستیم تا بهره مند گردید.

مشاهده دیگر مباحث مرتبط با اینستاگرام وبسایت فارس گرافیک

توسط برنامه های آنفالویاب اینستاگرام می توان به صورت حرفه ای به مدیریت اکانت خود پرداخت. در ادامه این مطلب شما را با تعدادی از بهترین اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام برای ios آشنا می کنیم.

بررسی عملکرد حساب کاربری اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص این کار امکان پذیر است. توسط این سری اپلیکیشن ها کاربران خواهند توانست تعداد آنفالوهای خود را چک کنند، از بلاک شدن توسط افراد دیگر با خبر شوند و مدیریت بیشتری روی اکانت خود داشته باشند.

با توجه به وجود تنوع بالای اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام برای ios، انتخاب بهترین مورد از میان آن ها برای کاربر دشوار خواهد بود. به همین دلیل تصمیم داریم شما را با تعدادی از محبوب ترین آن ها آشنا کنیم.

یکی از بهترین اپلیکیشن های آنفالویاب اینستاگرام برای آیفون Followers Tracker Pro است. این برنامه که با امتیاز 4.6 در اپ استور اپل حضور دارد، از قابلیت های فراوانی برای مدیریت اکانت اینستاگرام بهره می برد.

در Followers Tracker Pro این امکان به شما داده می شود تا چندین اکانت اضافه کنید و به بررسی هر یک بپردازید. در این اپلیکیشن می توان به بررسی آنفالوها، حساب های بلاک شده، بهترین پست های ارسالی و موارد این چنینی پرداخت. این اپ به صورت رایگان در اپ استور برای دانلود قرار گرفته است.

محیط اپلیکیشن

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

دسته بندی وبسایت