فارس گرافیک

معرفی وب سایت برای رفع محدودیت های اینستاگرام
معرفی وب سایت برای رفع محدودیت های اینستاگرام

درود بر شما کاربران ارجمند تارنما فارس گرافیک ، معرفی” وبسایت برای رفع محدودیت های اینستاگرام ” زیبا را برای شما گرامیان آماده نموده ایم تا بهره مند گردید.

مشاهده دیگر قسمت های آموزش رفع محدودیت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده ترین شبکه‌های اجتماعی دنیاست و اشتباه نیست اگر آن را فراتر از یک فضای مجازی ساده بدانیم که می‌توان تنها در آن به پست کردن تصاویر پرداخت. در این مطلب قصد داریم به معرفی وب سایت رایگانی بپردازیم که به شما اجازه می‌دهد بسیاری از محدودیت‌های این شبکه اجتماعی را دور بزنید.

 وبسایت های مختلفی معرفی خواهند شد که هرکدام به نحوی اختیارات کاربردی خاصی را برایتان به ارمغان می‌آورند. به عنوان مثال برخی از آن‌ها می‌توانند هشتگ‌های مناسب برایتان پیدا کنند، برخی تصاویر و ویدیو‌ها را ذخیره سازی نمایند و همچنین به شما اجازه می‌دهند که چند لینک در Bio داشته باشید.

تولید هشتگ‌ها بر اساس هوش مصنوعی

وبسایت Instalodgram را می‌توان ادغامی از سه ابزار مختلف برای کاربران اینستاگرام دانست. اینستالودگرام به شما اجازه می‌دهد هر محتوایی که در این شبکه اجتماعی می‌بینید را از یک پروفایل دانلود کرده و آن را در یک Spreadsheet قرار دهد. همچنین به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از آن هشتگ‌های هوشمند داشته باشید. در ادامه به سه خصیصه اصلی این ابزار اشاره خواهیم کرد:

  • دانلود: اینستالودگرام یکی از بهترین ابزار‌ها برای دانلود استوری‌ها، ویدیو‌ها و یا تصاویر موجود در اینستاگرام است. کافیست با استفاده از آن یکی از پروفایل‌های پابلیک و عمومی را بیابید تا بتوانید استوری و حتی پست‌های موجود در صفحه را دانلود کرده و در هارد خود نگهداری کنید.
  • دریافت خروجی: دریافت خروجی و اکسپورت یکی دیگر از ویژگی‌های اینستالودگرام محسوب می‌شود. با استفاده از این ابزار می‌توانید همه کامنت‌ها، تعداد فالوور، لایک‌ها، پست‌ها و هشتگ‌های موجود در یک صفحه را در یک فایل اکسل جمع آوری کرده و به بررسی آن‌ها بپردازید. البته باید در نظر داشته باشید که تنها دریافت ۱۰۰ ورودی به صورت رایگان انجام می‌شود و برای استفاده از حالت نامحدود باید هزینه‌ای خاص را پرداخت نمایید.
  • هشتگ با استفاده از هوش مصنوعی: کافیست یک تصویر از هارد خود در این وبسایت آپلود کنید. اینستالود گرام دارای یک هوش مصنوعی قدرتمند است که می‌توانید با توجه به تصویری که آپلود کرده‌اید هشتگ‌های مختلفی را نمایش دهد. هشتگ‌ها عموما بر اساس آخرین ترند‌های جهانی شکل می‌گیرند به همین دلیل می‌توانید به راحتی به آن‌ها اطمینان داشته باشید. همچنین این امکان را دارید که همه هشتگ‌های نمایش داده شده را در کلیپ‌بورد خود ذخیره کنید.

اینستالودگرام یک ابزار همه کاره به شمار می‌رود که می‌تواند برای کاربران اینستاگرام بسیار مفید باشد. ابزار یاد شده بر خلاف بسیاری از اپلیکیشن‌های شخص ثالث دیگر که در کنار اینستاگرام فعالیت می‌کنند، هیچ برنامه اشتراکی ندارد و تنها برای دریافت خروجی از کاربرانش مبلغی را دریافت خواهد کرد که آن هم برای دریافت هر بار خروجی باید پرداخت شود.

ورود به وبسایت اینستالودگرام =InstaLodGram

محیط وبسایت

معرفی ۶ وب سایت برای رفع محدودیت های اینستاگرام
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت