فارس گرافیک

دانلود برنامه ساخت تصویر پاناروما
دانلود برنامه ساخت تصویر پاناروما

درود بر شما کاربران گرامی و ارجمند فارس گرافیک، نرم افزار ” ساخت تصاویر پاناروما ” را که زیبا و جذاب است را با کیفیت شگفت انگیز در اختیار شما ارجمندان قرار دادیم تا بهره مند گردید.

مشاهده دیگر نرم افزار ها و اپلیکیشن ها در تارنما فارس گرافیک

بهترین نرم افزار پیشنهادی در این لیست Image Composite Editor نام دارد. این نرم افزار برای ویندوز عرضه شده و با استفاده از آن به راحتی می‌توانید تصاویر پانورامای خود را ایجاد کنید.

این اپلیکیشن توسط مایکروسافت بعد از مدت‌ها مجددا احیا شد. می‌توان گفت نرم افزار یاد شده در بین همه گزینه‌های موجود در این مطلب، بهترین رابط کاربری را دارد و کار با آن بسیار ساده و آسان است. همچنین می‌توانید نتایج بسیار خوبی از آن دریافت کنید.

این اپلیکیشن می‌تواند تصاویر پانوراما را هم با استفاده از عکس‌ها ایجاد کند و هم امکان استفاده از ویدیو را خواهید داشت. تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب تصاویر یا ویدیو‌های خود است.

Image Composite Editor چهار در بالای نرم افزار خود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها ۴ مرحله فرآیند را طی کنید تا به تصویر پانورامای نهایی خود برسید. در هر کدام از مراحل یاد شده، گزینه‌های متعددی را مشاهده خواهید کرد که به تصویر پانورامای شما را بهبود می‌بخشد.

برای خروجی گرفتن از فایل، می‌توانید فرمت‌ها و کیفیت‌های مختلفی را انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که حتما پیش از دریافت خروجی و از بخش Quality گزینه Superb را انتخاب کنید تا بهترین کیفیت تصویر پانوراما در اختیارتان قرار بگیرد.

  • رابط کاربری: ۵
  • امکانات: ۵
  • کیفیت خروجی نهایی: ۵

دانلود نسخه 32 بیت
دانلود نسخه 64 بیت

محیط نرم افزار

دانلود برنامه ساخت تصاویر پاناروما
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت