Search
Close this search box.
دانلود اپلیکیشن تشخیص فونت

دانلود اپلیکیشن تشخیص فونت

 

اپلیکیشن WhatTheFont مثل Shazam برای فونت ها عمل می‌کند!

 

درود بر شما کاربران و بازدید کنندگان ارجمند تارنمای فارس گرافیک ، اپلیکیشن ” تشخیص فونت ” زیبا و متنوع را با امکانات شگفت انگیز را برای شما کاربران گرانقدر آماده نموده ایم تا بهره مند شوید.

 

برای اولین بار در ایران

 

اپلیکیشن WhatTheFont یک برنامه موبایلی است که اگر متنی به صورت تصویر به آن داده شود، فونت‌های به کار رفته در متن را شناسایی کرده و نام آنها را لیست می‌کند.

 

اپلیکیشن WhatTheFont برنامه‌ای شبیه به شازم (Shazam) برای شناسایی فونت‌ها است. این اپ نسخه موبایل، وب‌تارنمایی است که پیش از این توسط شرکت MyFonts طراحی شده بود.

 

برنامه یاد شده هر فونتی را که در مقابل دوربین گوشی شما قرار بگیرد، شناسایی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا فونت‌ها را مستقیماً از طریق تارنمای MyFonts خرید نمایید یا آن‌ها را روی رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

به گفته سیا چیکرینگ برچسکی  (Seah Chickering Burchesky)، طراح ارشد تجربه کاربری MyFonts ، این برنامه با کمک یادگیری ماشینی می‌تواند ۱۳۰ هزار فونت را شناسایی کند.

 

در نسخه آخر اپلیکیشن WhatTheFont اگر چند فونت در تصویر وجود داشته باشد، برنامه همه آن‌ها را شناسایی می‌کند و علاوه بر این توانایی تشخیص فونت‌های دست‌نویس را هم دارد.

 

به نظر می‌رسد که عملکرد این برنامه تاکنون بسیار خوب بوده است. در آزمایشی، از صفحه نمایش کامپیوتر یک عکس گرفته و به برنامه داده شد. اپلیکیشن در تصویر به دنبال متن گشته و سپس از کاربر خواست تا کلمه‌ای که به دنبال فونت آن است را انتخاب کند. در نهایت لیستی از فونت‌ها ظاهر شد که فونت مورد نظر نیز بین آن‌ها بود.

 

هدف این اپلیکیشن راحت کردن کار طراحان و افرادی که در متون مختلف و تارنمای‌ها به دنبال فونت‌های خاص می‌گردند، است.

 

قبلاً هم تارنمای‌هایی مانند Matcherator و WhatFonts قابلیت شناسایی فونت را ارائه می‌دادند، ولی این اولین باری است که ویژگی یاد شده به صورت یک اپلیکیشن موبایلی منتشر شده است.

 

این اپ برای شناسایی فونت‌هایی که در دنیای واقعی وجود دارد، خیلی مفید است. تا این لحظه هم کاربران تارنمای ProductHunt استقبال خوبی از WhatTheFont کرده‌اند، اما همچنان باید منتظر ماند و دید که آیا این موفقیت مداوم خواهد بود یا خیر.

 

اپلیکیشن تشخیص فونت در دو نسخه

 

ویژگی های جدید در برنامه:

  • سریع تر و دقیق تر است
  • فونت را با متن خود امتحان کنید
  • شناسایی چندین فونت در یک تصویر
  • عکس بگیرید و بر روی فونت مورد نظر ضربه بزنید

 

مشخصات:

  • فرمت: APK & IPA
  • حجم نسخه IOS : 20.3 MB
  • حجم نسخه اندروید: ۳٫۵۹ MB

 

دانلود نسخه IOS

 

دانلود نسخه Android 

 

 

پیش نمایش

 

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت