Search
Close this search box.
فایل لایه باز اینفوگرافی

فایل لایه باز اینفوگرافی

 

درود بر شما کاربران و بازدید کنندگان گرامی تارنما فارس گرافیک ، فایل لایه بازاینفوگرافی روزنامه ” متنوع و زیبا را با کیفیت و امکانات شگفت انگیز برای شما کاربران گرانقدر آماده نموده ایم تا بهره مند شوید.

 

اینفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک  (Infographic)، یکی از روش‌های ارائه‌ اطلاعات به ‌صورت دیداری است.

با این استدلال که ذهن انسان داده‌های تصویری را بهتر و سریع‌تر از داده‌های متنی درک و ذخیره می‌کند؛ امروزه اینفوگرافی کاربرد گسترده‌ ای در بسیاری از زمینه ‌ها از آموزش و فرهنگ ‌سازی گرفته تا تبلیغات و بازاریابی داراست

تصویری که اطلاعات خاصی را در درون خود جای داده است. این احتمالا نخستین مفهومی است که با شنیدن کلمه اینفوگرافی در ذهن متداعی می‌شود. دیکشنری آکسفورد در تعریف کلمه‌ی اینفوگرافی این‌طور نوشته است: هرگونه چارت، نمودار، دیاگرام و … ، در قالب یک تصویر، به ‌منظور ارائه اطلاعات استفاده می‌شود.

اما در این میان، تعریفِ ارائه شده‌ی ویکی ‌پدیا دقیق ‌‌تر است و جزئیات بیشتری را پیرامون اینفوگرافی پوشش داده است: اطلاعات تصویری یا اینفوگرافی، روشی برای بیان اطلاعات، داده‌ها یا مفاهیم پیچیده‌ مربوط به یک دانش خاص است که به شیوه‌ی دیداری یا تصویری انجام می‌شود و از سرعت و وضوح بیشتری نسبت به سایر روش‌ها برخوردار است. استفاده از تصاویر در این روش سبب می‌شود که انسان به درک بهتری از الگوها و روندها دست‌ یابد.

 

مجموعه کامل اینفوگرافی

 

مورد استفاده برای:

 • تبلیغات:
 1. بنر
 2. پوستر
 3. انتخابات
 • اجتماعی:
 1. بنر
 2. کاور
 3. پوستر

 

مشخصات:

 • فرمت: PSD
 • حجم: ۱۶ MB
 • رزولوشن: ۳۰۰ DPI
 • اندازه: ۲۸۰۰*۴۰۰۰ PX

 

پیش نمایش

 

فایل لایه باز اینفوگرافی

5/5 - (1 امتیاز)

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

دسته بندی فروشگاه سایت

استفاده از امکان جستجو محتوای بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

دسته بندی وبسایت